30 مهر 1397
En | 
زمان انتشار: 25 مهر 1396
آخرین به‌روزرسانی: ﺳﻪشنبه, 25 مهر,1396
بازدید: 536
کمیته مشورتی رئیس مرکز آمار ایران در امور بانوان تشکیل شد
کمیته مشورتی رئیس مرکز آمار ایران در امور بانوان تشکیل شد

طی حکمی از سوی رئیس مرکز آمار ایران، خدیجه کریمی به سمت مشاور و مسئول کمیته مشورتی رئیس مرکز آمار ایران در امور بانوان منصوب شد.

 طی احکام جداگانه‌ای از سوی رئیس مرکز آمار ایران، خدیجه کریمی به سمت «مشاور و مسئول کمیته مشورتی رئیس مرکز آمار ایران در امور بانوان» و خانم‌ها: زهره چیت‌ساز، مهشید دولت، شیما صفایی، طاهره علی‌محمدی و حمیده نجفی به عنوان اعضای کمیته مشورتی رئیس مرکز آمار ایران در امور بانوان منصوب شدند.

شرکت منظم در جلسات  شورای فرهنگی مرکز و سایر جلسات مرتبط با امور بانوان، تعامل و همفکری با بانوان مرکز آمار ایران در خصوص مسائل مربوطه و کمک به بالندگي و رشد فرهنگي آنان، همفکری با نمایندگان بانوان سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها و به ویژه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد مشکلات قانونی و کمبودهایی که در حوزه بانوان به ویژه بانوان شاغل وجود دارد و انتقال مسائل و مشکلات بانوان به ریاست مرکز و پیگیری آن تا حصول نتیجه مطلوب از جمله وظایف مورد انتظار از کمیته مشورتی مزبور می‌باشد.

گفتنی است پیش از این، مرضیه مبارکی سمت مشاور رئیس مرکز آمار ایران در امور بانوان را بر عهده داشت که طی لوح تقدیری از تلاش‌ها و زحمات ایشان در مدت تصدی این سمت قدردانی به عمل آمد.

تصاویر
  • کمیته مشورتی رئیس مرکز آمار ایران در امور بانوان تشکیل شد
طراحی سایت