01 خرداد 1401
En | 
زمان انتشار: 22 آبان 1398
آخرین به‌روزرسانی: شنبه, 01 خرداد,1400
بازدید: 1127
تاكيد رئيس مركز آمار ايران بر نقش مهم  مركز آموزش مديريت دولتي در آموزش مفاهيم‌ آماري
تاكيد رئيس مركز آمار ايران بر نقش مهم  مركز آموزش مديريت دولتي در آموزش مفاهيم‌ آماري

دكتر حسين‌زاده بر لزوم استفاده از پتانسيل‌هاي موجود در مركز آموزش مديريت دولتي و پژوهشكده آمار  براي آموزش مفاهيم آماري به مديران دستگاه‌ها تاكيد كرد.

رئيس مركز آمار ايران در نشست مشترك  با  خانم دكتر احمدي ، رئيس مركز آموزش مديريت  دولتي  بر اهميت موضوع  آموزش در مدرن سازي  نظام‌آماري كشور و ضرورت هم افزايي و همگرايي ملي در توسعه نظام آماري  و توسعه  كشور تاكيد كرد.

دكتر حسين زاده ضمن  اشاره به اهميت دريافت اطلاعات و ريز داده‌ها از دستگاه‌هاي اجرايي به منظور مدرن سازي نظام آآماري كشور،  بر لزوم  استفاده از پتانسيل‌هاي موجود در مركز آموزش  مديريت دولتي و پژوهشكده آمار  براي آموزش مفاهيم آماري به مديران دستگاه‌ها تاكيد كرد.

 در ادامه اين نشست خانم دكتر احمدي گفت: سامانه  جامع آموزشي در دست تهيه است و در آن   تهيه اطلاعات  تمامي مديران  دستگاه‌ها و استان‌ها و سرفصل‌هاي  مورد نياز با آموزش آن‌ها مد نظر قرار گرفته است.

وي  همچنين به برنامه‌هاي جديد  مركز آموزش مديريت دولتي  در حوزه آموزش مديران، ‌تربيت ارزيابان و  تشكيل كانون‌هاي  ارزيابي مديران  و همچنين تربيت  مديران راهبردي در اين مركز اشاره نمود.  

 

 

تصاویر
  • تاكيد رئيس مركز آمار ايران بر نقش مهم  مركز آموزش مديريت دولتي در آموزش مفاهيم‌ آماري
طراحی سایت