اخبار سازمانی
شماره: 10142
1398/01/24 - 03:23
ارسال دومين  محموله مركز آمار ايران  به هموطنان سيل زده

ظرف سه روز گذشته اقلام و کالاهای مورد نیاز شامل اقلام خوراكي ،مواد شوینده، ،آب معدنی، پوشاک،فرش،موکت،پتو و کمک های نقدی واریز شده به این صندوق پس از جمع آوری در این پایگاه به انبار مرکزی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران تحویل گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آمار ایران، دومين محموله  جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مرکز آمار ایران برای کمک به خانواده های آسیب دیده بر اثر سیل اخیر تحویل هلال احمر جمهوری اسلامی ایران شد.

بنا بر این گزارش ظرف سه روز گذشته اقلام و کالاهای مورد نیاز شامل اقلام خوراكي ،مواد شوینده، ،آب معدنی، پوشاک،فرش،موکت،پتو و کمک های نقدی واریز شده به این صندوق پس از جمع آوری در این پایگاه به انبار مرکزی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران تحویل گردید.

بر اساس این گزارش در این مدت کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی مستقر در خیابان فاطمی و اهالی ساکن در محله فاطمی کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در اختیار ستادهای فرعی مستقر در سازمان آب منطقه ای تهران و شرکت مادر تخصصی بازرگانی واقع در میدان فاطمی قرار داده اند.

قابل ذکر است با توجه به استقبال بی نظیر شهروندان تهرانی این پایگاه تا دوشنبه  مورخ 26 فروردين ماه همچنان دایر خواهد بود.