02 اسفند 1397
En | 
آرشیو اخبار بازنشستگان
14

برگزاری چهارمین همایش سالانه مرزهای دانش توسعه اقتصاد با یاد دکتر حسین عظیمی

چهارمين همايش سالانه مرزهاي دانش اقتصاد توسعه با عنوان نهادها اشتغال مولد و رشد باکيفيت ۱۴ارديبهشت ماه ۹۵ در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبايي و با بزرگداشت سيزدهمين سالگرد درگذشت دکتر حسين عظيمي، اقتصاددان بزرگ ايراني، برگزار مي‌شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل صندوق بازنشستگي کشوري، دبيرخانه همايش سالانه مرزهاي دانش اقتصاد و توسعه، پوستر و برنامه‌هاي رسمي چهارمين همايش سالانه خود با محوريت نهادها، اشتغال مولد و رشد با کيفيت، را اعلام کرد.
در اين همايش، قرار است تا محسن رناني با موضوع توسعه کودکي و کودکي توسعه، حسن طايي در زمينه تحول در زنجيره قابليت‌هاي انساني، فرشاد مومني با موضوع اقتصاد سياسي اشتغال مولد در ايران و علي عرب مازاد نيز در زمينه بخش غيررسمي و رشد اقتصادي؛ پيش برنده يا بازدارنده سخنراني کنند.
همچنين ميزگردي با عنوان نهادها، اشتغال مولد و رشد با کيفيت نيز با حضور آقايان شاکري، نوري نائيني، مومني، ميدري، مردوخي، عصاري و ديني ترکماني برگزار مي شود که پايان بخش اين همايش خواهد بود.
دبيرخانه چهارمين همايش سالانه مرزهاي دانش اقتصاد توسعه اعلام کرده که اين همايش يک روزه به مناسبت سيزدهمين سالگرد دکتر حسين عظيمي، اقتصاددان بزرگ کشورمان، روز سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ماه جاري از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۲۰ در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائي برگزار مي‌شود.
دکتر حسين عظيمي، تحصيل کرده دانشگاه آکسفورد انگلستان، اقتصاددان و رئيس موسسه آموزش و پژوهش در برنامه ريزي توسعه ايران بود که در سال ۸۲ به دليل ابتلا به سرطان درگذشت. از وي کتاب هاي متعددي از جمله مقدمه‌اي بر نظريه اقتصاد سنجي و همچنين تورم، مقدمه‌اي بر بحران در علم اقتصاد و ده‌ها مقاله مختلف برجاي مانده است.
تعداد مشاهده خبر: (369)
کد خبر: 2091

طراحی سایت