ثبت نام   |   جستجوی پیشرفته
 
 

 

شرکت رهبر انقلاب در طرح سرشماری نفوس و مسکن-برگرفته ار سایت ویژه مقام معظم رهبری شرکت رهبر انقلاب در طرح سرشماری نفوس و مسکن-برگرفته ار سایت ویژه مقام معظم رهبری

 همزمان با اولین روز از آغاز طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (دوشنبه) در این طرح ملی شرکت کردند. رهبر انقلاب اسلامی در سخنانی، با توصیه به آحاد مردم برای همکاری با مأموران آمار در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن تأکید کردند: سرشماری یک ضرو... (ادامه مطلب)

رییس جمهور در دیدار مدیران مرکز آمار ایران تاکید کرد:آمار و اطلاعات دقیق‌ و واقعی‌ لازمه برنامه‌ریزی بهتر و هدفمندتر  رییس جمهور در دیدار مدیران مرکز آمار ایران تاکید کرد:آمار و اطلاعات دقیق‌ و واقعی‌ لازمه برنامه‌ریزی بهتر و هدفمندتر

 رییس‌ جمهور داشتن اطلاعات و آمار دقیق و کامل را لازمه تصمیم‌گیری‌های درست و هدفمند دانست و گفت: به‌ هر میزان که آمار و اطلاعات دقیق‌تر و واقعی‌ت... (ادامه مطلب)

سرشماری 645/552/38 نفر در 12 روز سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1390

  بر اساس گزارش واصله از دبیرخانه ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1390، در 12 روز سرشماری 9/50 درصد از جمعیت کل کشور سرشماری شده که این رقم معادل ... (ادامه مطلب)

سرشماری  از 70 میلیون  نفر از جمعیت کشور سرشماری از 70 میلیون نفر از جمعیت کشور

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1390  و سرشماری از 70ملیون نفر از جمعی... (ادامه مطلب)